bülten için üye olun!     Üye Ol
Davet Et 5 TL Kazan!

Hakkımızda

Kocaeli' de aradığın tüm firmalar, kafeler, restoranlar, oteller ve hizmetler burada. Ayrıca fırsatları takip ederek şehirdeki indirimlerden haberdar olabilirsin!  


Kocaeli'nin en iyi sosyal mekanları ve fırsatları arama platformu www.kocaeliburaya.com  birbirinden farklı hizmet ve mekanlarla ilgili güncel kampanyaları ayağınıza getiriyor. Türkiye genelinde en iyi indirimli kampanyaları şehir fırsatları sayfamızdan takip edebilirsiniz. Kazan-kazan sistemi üzerine kurulu iş modeli ile www.kocaeliburaya.com  ve işbirliği yaptığı yüzlerce kurum için eşsiz değerler yaratıyor.

Tatilden etkinliklere ve aktivitelere, yeme-içmeden ürünlere, güzellikten birçok sürprize kadar geniş bir fırsat ve mekan yelpazesinden indirimli olarak faydalanmanı sağlar! Bizi takip edin, Kocaeli'nin fırsatlarından geri kalmayın. En güncel mekan ve fırsatları ilk bilen siz olun.


BİZE ULAŞIN

 Kemalpaşa mahallesi Hürriyet caddesi Kaya iş merkezi No: 39/3 İzmit/KOCAELİ
 05415004129
 iletişim@kocaeliburaya.com
© 2020 kocaeliburaya.com | Tüm Hakları Saklıdır
Kocaeli'nin tüm fırsatları bu sitede. Eğitim sağlık, spor , kültür-sanat, güzellik, inşaat&gayrimenkul ve mekanlardaki tüm fırsatlar bir tık uzağınızda